קצת על פאוזה

חברת פאוזה מקבוצת ׳מי עדן׳ פועלת בתחום אספקת פתרונות הקפה במגזר העסקי, המוסדי והפרטי כבר למעלה מ-25 שנה. כיום, פאוזה היא חברת פתרונות הקפה הגדולה והמובילה בישראל.

יוצרים לך חווית קפה מושלמת

פאוזה חרטה על דגלה להיות בקדמת הטכנולוגיה והחדשנות בתחום הקפה ולספק שירות לקוחות ייחודי בטיבו לכל לקוח, עסקי או פרטי, תוך התאמה מלאה של הפתרונות לצרכי הלקוח.כל זאת, על מנת להעניק לך חווית קפה מושלמת, במשרד או בבית.

קפה איטלקי משובח

פאוזה משווקת מגוון מכונות קפה, פולים, קפסולות ומוצרים משלימים של מותגי הקפה המובילים בעולם.

יבואנית בלעדית של יצרנית מכונות ומוצרי הקפה של חברת Lavazza האיטלקית הנחשבת כבר למעלה מ-120 שנה למותג הקפה המוכר בעולם.

הנציגה הישראלית של חברת מכונות הקפה האיטלקית Philips Saeco, המשווקת במעל ל-90 מדינות ונחשבת ליצרנית המובילה בעולם בתחום ייצור מכונות הקפה האוטומטיות על בסיס פולים.

שירות עד הבית

כל המוצרים שלנו מגיעים עד אליך!
מערך השירות וההפצה היעיל והמיומן של החברה המשרת עשרות אלפי לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים, מאפשר גם לך ליהנות משירות אישי אמיתי.

שני צעדים לפני כולם

פאוזה שמה לה למטרה לספק את המוצר טוב ביותר ומשקיעה משאבים רבים בהתעדכנות והתחדשות מתמדת בכל הפיתוחים הטכנולוגיים, החומרים והמוצרים החדשים בתחום.

One Stop Coffee Shop

פאוזה חרטה על דגלה תפיסת שירות מלאה ומקיפה, המבוססת על מועדון לקוחות יוקרתי ומערך שירותים פנימיים כגון: מוקד טלפוני, מערך הפצה בפריסה ארצית מלאה, מערך טכנאות, שירותי מעבדה מתקדמים ועוד.

פתרונות מותאמים

פאוזה פותחת בפניך עולם חדש של אפשרויות ליצירת חווית קפה מושלמת!
החל ממכונת הקפה ותערובות קפה שונות ועד למבחר מוצרים משלימים כגון: תה, סוכר, פינוקים מתוקים ומלוחים ליד הקפה ועוד…

תאגיד PRIMO

החל משנת 2016, קבוצת פאוזה הנה חלק מתאגיד NYSE:COT; TSX:BCB PRIMO
PRIMO הינו תאגיד המשקאות המוביל בצפון אמריקה ובאירופה מבחינת נפח פעילות באספקת מים לבתים ולעסקים.
בנוסף, PRIMO הינו מוביל שוק בתחום הקפה הקלוי ותמציות תה קר עבור תעשיית המזון בארה”ב, ואחד היצרנים הגדולים בעולם של משקאות למותגים פרטיים.
המוצרים של PRIMO מגיעים ליותר מ -2.3 מיליון לקוחות ונקודות הפצה ברחבי צפון אמריקה ואירופה באמצעות מרכזי הפצה, מרכזים לוגיסטיים ומפיצים עצמאיים.
פריסה רחבה זו מאפשרת לתאגיד PRIMO לשרת ביעילות: לקוחות פרטיים, עסקים, רשתות מסעדות, בתי מלון, קמעונאים קטנים וגדולים ומרכזים רפואיים.
למידע נוסף אודות PRIMO היכנסו ל- https://primowatercorp.com/

לקוד האתי לחץ כאן.

משרדי החברה נמצאים בכתובת: אהוד קינמון 43, בת ים.
חנות הדגל נמצאת בכתובת: אודם 4 פתח תקוה.

מחכים לכם 🙂