השכרת מכונות קפה

אין כמו הארומה הנפלאה של קפה שחור אמיתי, העשוי מפולי קפה טריים, הקלויים באהבה. קפה שחור מעולה למי שרוצה להתרענן בשעות הבוקר המוקדמות, ולמי שרוצה להישאר ער עד לשעות הקטנות של הלילה. קפה הוא משקה נפלא לאדם הרוצה לנוח מעבודתו הקשה וכמובן, קפה הוא משקה אולטימטיבי לאירוח.

מכינים קפה

הכנת הקפה הרגיל פשוטה למדי ודורשת מים רותחים, כוס קטנה וסוכר. יש כאלו שאוהבים את הקפה המוכן לאחר עירוי מים חמים מקומקום חשמלי, יש כאלו האוהבים קפה לאחר שבושל לאורך זמן בפינג’אן ביתי, יש שאוהבים קפה אספרסו חזק וארומטי ללא גרגירים, יש שאוהבים קפה לאטה, קפה פילטר, קפה נמס או כל קפה אחר.

מכונות קפה

עד לשנים האחרונות, מי שחשקה נפשו בקפה מיוחד, היה צריך ללכת לבית קפה וליהנות ממנו שם. כיום מוצעות לקהל הרחב מבחר מכונות קפה, אשר מסוגלות לספק כמעט כל אחד מהמגוון העצום של טעמי הקפה. מכונות הקפה מוצעות הן למכירה והן להשכרה. ניתן לקנות או לשכור מכונות קפה לצרכים משרדיים או ביתיים, לצרכי אירועים, תערוכות וכנסים. ניתן לשכור מכונות קפה בלבד או בחבילה הכוללת קפסולות, כלי הגשה ואף בעלי מקצוע שיגישו את הקפה.

לקנות או לשכור?

מתי מומלץ לקנות מכונת קפה? במידה ומדובר במכונת קפה לצרכים ביתיים, מומלץ לרוב לרכוש אחת כזו. מומלץ לרכוש מכונת קפה גם אם מדובר במשרד שעובדיו צורכים קפה באופן רציף. גם לבעליהם של בתי מלון ואולמות, כדאי להחזיק מכונת קפה, משום שהשימוש במכונה נעשה כמעט כל יום, רוב היום.

מתי מומלץ לשכור מכונת קפה? כאשר מדובר באירועים חד-פעמיים, כגון תערוכות, ירידים, כנסים, מסיבות, ערבי קריוקי, ימי הולדת וכדומה, כדאי לשכור מכונת קפה. דבר זה יאפשר לקהל האורחים ליהנות מקפה משובח ויסייע למארגנים להפיק אירוע יוקרתי במיוחד.

למה לשכור?

שכירת מכונות קפה מאפשרת לכם ליהנות ממספר יתרונות. ראשית, שכירת מכונת קפה חוסכת הן את ההוצאה ההתחלתית והן הוצאות קבועות ונלוות. רוכש מכונות קפה נדרש להשקיע כסף התחלתי ברכישת המכונה וכן סכום כסף קבוע ברכישת קפסולות סוכר וכלי הגשה. ואם בכך אין די, עליו גם להוציא סכומים בלתי מבוטלים על תחזוקת המכונה, ביטוחה ותיקוני תקלות למיניהן.

שנית, אם תבחרו לשכור מכונת קפה, תוכלו ליהנות מן האירוע שלכם בראש שקט וללא דאגות. החברה המשכירה תדאג לבטח את המכונה, תספק לרוב את קפסולות הקפה, ותוודא שלא יחסר לכם דבר. יש אף חברות שתשמחנה להעמיד לרשותכם מכונת קפה ללא תשלום, תמורת ההתחייבות לרכוש דרכן את מוצרי הקפה.

זאת ועוד, מכונות הקפה הולכות ומשתכללות כל העת ודגמים חדשים ומתוחכמים יותר מושקים באופן קבוע. אם תבחרו לשכור מכונת קפה, תוכלו להבטיח לעצמכם מכונת קפה מדגם מתקדם, ללא צורך להשקיע בחידוש דגמי המכונות המצויים במלאי שלכם.

למה לשכור אם אפשר לקנות?

גם לרכישת מכונת קפה יתרונות רבים. החיסכון בעלויות שהוזכר לעיל, מתגמד כאשר יש צורך בקפה על בסיס יומיומי (כגון במשרד המארח לקוחות או בבית בו שותים קפה לרוב). במקרים כאלו, קניית מכונת קפה היא הדרך המשתלמת ביותר.

יתרון נוסף גלום בנגישות המכונה. מכונה שנקנתה שייכת לבעליה. בעליה של מכונת קפה אינו צריך לתת דין וחשבון לאף אחד והוא יכול לעשות במכונה כרצונו. המכונה זמינה לשימוש בכל עת ואין צורך להמתין להגעתה. כמו כן, נחסכות בעיות רבות אשר עלולות להתעורר בעת שכירת מכונת קפה, כגון מציאת מקום למכונה, אי-זמינות במלאי של המכונה המועדפת והגעתה של מכונה שונה ממה שסוכם מראש. גם המקפידים על כשרות פטורים מדאגה, שכן המכונה נמצאת במקום אחד והשימוש בה נעשה בפיקוח. ולבסוף צריך לזכור כי לרכישת מכונת קפה מתלוות תחושות משכרות של יוקרה ואנינות טעם.

לסיכום

האם לרכוש מכונת קפה או לשכור? רצוי לבחון את העלויות והאפשרויות בין החברות השונות. בכל מקרה, אם מדובר בשימושים חד-פעמיים, מומלץ לשכור. במידה ומבקשים ליהנות מקפה איכותי בתדירות גבוהה מומלץ לקנות מכונת קפה.