ערכת קפה – קפה טוב ביד ונוף עוצר נשימה

כל אוהב קפה יגיד לכם שקפה טוב זה עניין של טעם, חלק יעדיפו חזק ומר וחלק יעדיפו עם שלוש כפיות סוכר. עם זאת, אין דבר הדומה לישיבה תחת כיפת השמיים, וצפייה בנוף מפעים, כשביד אוחזים בכוס קפה מהביל וטוב. בעזרת ערכת קפה, כל אחד יכול ליהנות בשטח מהקפה האהוב עליו. פק”ל קפה הנו חיוני בכל מקום, במילואים, בנסיעות ארוכות, כחלק מהעבודה, אבל בעיקר בטיולים. במאמר זה ריכזנו עבורכם מידע אודות ערכת קפה, אשר יעזור גם לכם לארגן את הערכה המתאימה לכם.

מה זה בכלל פק”ל קפה?

פק”ל קפה הנו ערכה המכילה בתוכה מוצרים בסיסיים להכנת קפה בשטח, כשאין משאבים זמינים להכנת הקפה באופן הרגיל. ערכת קפה משתנה מאדם לאדם אך מתבססת על מספר מרכיבים קבועים. המרכיב הראשון והחשוב ביותר הוא כמובן הקפה, על אף שרבים משתמשים בפק”ל קפה גם לעשיית תה, שוקו או משקאות אחרים. סוג הקפה נקבע בהתאם להעדפות בעל הערכה, אך ניתן להכינו רק על ידי גזיה ומים חמים. המרכיב השני הנו הגזיה, אשר יכולה להיות מסוגים שונים, כמו אמגזית, אמישראגז ועוד. אם בעל הערכה מעדיף זאת, ניתן אף לרכוש גזיה המצוידת בבלוני גז חד-פעמיים. מרכיב שלישי וחשוב הנו הפינג’אן, אשר בתוכו תוכלו לחמם את הקפה או משקה מועדף אחר. לאוהבי משקה המוקה, ניתן גם לצרף מקינטה במקום הפינג’אן, על מנת להכין קפה איטלקי לפי טעמכם. מרכיב נוסף הנו מספר כוסות, אשר מספרן והחומר ממנו הן עשויות תלוי בכם ובשותפיכם לטיול. אלמנטים אחרים הם אמצעי המתקה שונים בכלים אטומים, כפית ארוכה במיוחד, המסייעת לערבוב המשקה בפינג’אן, אמצעי להדלקת האש וחוסמי רוח, המסייעים בהדלקת הגזיה בתנאי רוח. למרכיבים בסיסיים אלו ניתן להוסיף ככל העולה על רוחכם, החל מתבלינים שונים ועד לצלחות וסירים.

לא רק לאוהבי טיולים

ערכת קפה מיועדת בעיקר לאנשים האוהבים לצאת לטיולים ואינם מוכנים לוותר על הקפה המועדף עליהם. עם זאת, הן יכולות להתאים לכל אחד. מילואימניקים משתמשים בהן באינטנסיביות, בכדי להעביר את הזמן ולעבור את המילואים בשלום, נהגי משאיות מנצלים את ערכות הקפה כשהם מבקשים לעורר את עצמם במהלך הדרך, ומשפחות משתמשות בערכות קפה במהלך פיקניק עם הילדים בחיק הטבע. פק”ל קפה יכול לסייע רבות גם לתרמילאים בארצות בחו”ל, אשר מבקשים להבטיח כי ייהנו מהקפה האהוב עליהם ולא יאלצו להתפשר על הקפה המקומי, במידה וימצאו כזה.

היכן אפשר לקנות ערכת קפה?

ערכות קפה מוכנות ניתן לרכוש במספר מקומות הכוללים, בין היתר, חברות המספקות גזיות למיניהן, בחנויות למטיילים ואתרי אינטרנט שונים. בנוסף לכך, ניתן לרכוש את הגזיה בלבד ולבנות סביבה ערכת קפה המתאימה להעדפותיכם. מחירי ערכות מוכנות עולות בדרך כלל 150 – 200 ש”ח, בעוד גזיה לבדה עולה 170-130 ש”ח. כדאי להשוות בין המוצרים המוצעים בערכות המוכנות והמוצרים הבסיסיים אותם תצטרכו להוסיף לערכה, ואז להחליט מהי הערכה המשתלמת לכם ביותר.

פק”ל קפה המתאים למידות הטיול

אלמנט נוסף, אותו כדאי לקחת בחשבון, הוא סוג הטיול שאתם מבקשים לעשות. אם מדובר בטיול במכונית, אין לכם כמעט בעיה, שכן המכונית היא שסוחבת את המשקל הנוסף. עם זאת, מומלץ שלא להוסיף פריטים בהם לא תשתמשו, שכן הם עלולים לגרוע ולא להוסיף. בטיולים רגליים או על אופניים, המצב הנו מורכב יותר, שכן אתם צריכים לסחוב את המשקל הנוסף על גבכם, דבר אשר עלול להאט אתכם ולסרבל את מהלך הטיול. לכן כדאי לבחון מהם המרכיבים ההכרחיים ביותר, ולהכניס רק אותם לערכת הקפה.